pro ženy

Stříbrný šperk ElePele

Ráda vybírám svým blízkým osobní dárky. A proto když se blíží vánoce, často přemýšlím, jak udělat dárkem co největší radost. Každý dárek by měl být osobní a měl by dělat radost. Někdy je trochu těžké vybrat takový dárek. Mám čtyři dospělé dcery a každá je úplně jiná. Každá má jiný vkus, jiné záliby, jinou povahu, takže se při vybírání dárků někdy pořádně zapotím. Jedno mají ale společné – jako každá žena i ony milují šperky. Když si tedy nejsem jistá, jaký dárek vybrat, koupím šperk. Ani to ale není vždycky snadné. Tak nějak mám občas pocit, že ve všech eshopech jsou šperky dost podobné. A pokud chci, aby dárek – šperk - byl osobní, chci, aby také byl originální. Proto se ráda vracím na stránky elepele.cz. Tady si vyberu vždycky. Každý šperk by měl tak trochu vyjadřovat osobnost každé ženy, měl by ji zdobit a krášlit. Každý šperk by měl být něčím originální a mluvit sám za sebe. A takové šperky na stránkách ElePele.cz jsou.

Kdo je Ele Pele? Zakladatelkou značky je paní Jana Machačná, designérka z Jablonce nad Nisou – kraje, kde šperkařství má dlouholetou tradici. Autorskou tvorbou náramků z minerálních kamenů a spoustou dalších šperků paní Machačná, a nyní už i celý tým jejích báječných a kreativních spolupracovnic, obohacují české šperkařství o úžasné šperky. Zároveň pořádají i workshopy, kde se můžete naučit vyrobit si vlastní šperk, nebo si koupit autorský ElePele. Já nejsem zručná, i když bych ráda, proto šperky netvořím, ale kupuji.

Tentokrát jsem pro dcery vybrala nádherný stříbrný náhrdelník Silver Tree

Šperk mne oslovil a okouzlil na první pohled. Strom je symbol života a rodiny. Náhrdelník je stříbrný ( AG 925/1000 – rhodiované stříbro) – to mají moje dcery rády. Je zdobený jemnými zirkony v modré, černé, růžové a zelené barvě. Zdobení barevnými zirkony je okouzlující, jemné, originální a vkusné – celý šperk krásně oživí. V kombinaci s jemným stříbrným řetízkem vypadá ve skutečnosti ještě lépe, než na obrázku.

Pokud tedy chcete pro své blízké koupit šperk s duší, šperk, který je jedinečný a originální, vsaďte na autorskou tvorbu ElePele. Šperk je dárek, který udělá radost vždycky každé ženě. Zdobíme a líbíme se rády. Proto žádná žena nemá nikdy šperků dost. Žádná z nás ale nemá moc ráda, když má šperk stejný jako jiná žena v našem okolí. Chceme být krásné a přitom originální, chceme mít šperk, který vyjadřuje naši osobnost a podtrhuje naši krásu, a přitom není obyčejný a konfekční. Šperky ElePele jsou opravdu jedinečné, jsou tvořené českými ženami pro české ženy (ale už i muže a děti). Každý šperk je navržený a vyrobený s rozvahou, a láskou ke šperkařství, jsou elegantní, jedinečné a mají „šmrnc“. Za velmi přijatelnou cenu zde nakoupíte šperky pro každého člena rodiny podle jeho vkusu a osobnosti. Nevěříte? Pak se podívejte na úžasný výběr na stránkách eshopu Elepele a uvidíte, že mi dáte zapravdu. Já jsem na stránkách Elepele častým hostem – ať už se jen „kochám“ rozrůstajícím se sortimentem originálních výrobků (náramků, řetízků, ale už i hodinek, kabelek, peněženek a dalších), nebo kupuji dárek pro své blízké. Většinou to skončí tak, že kromě dárku vyberu šperk i pro sebe, pro svou radost. Většinou tam vždycky najdu nějaký kousek, který mi okamžitě padne do oka, a tak dlouho se k němu vracím, až si ho pořídím. Jestli jsem ve vás vzbudila zvědavost, a chcete si šperky ElePele prohlédnout, jsem moc ráda. Říká se, že dobré zboží se chválí samo, ale když ho pochválí i někdo jiný, je to mnohem lepší. A já chválím, chválím a chválím.

Pokud si i vy chcete pořídit autorský šperk Elepele, nebo si jen prohlédnout sortiment, klikněte zde: eshop Elepele

Pokud Vás jako mne okouzlil nádherný náhrdelník, najdete ho po kliknutí zde: Náhrdelník Silver Tree 

Hodinky La Giovanna Eleganza Gold On White

 

Dnes bych vám chtěla představit a tak trochu i doporučit hodinky.

 Hodinky, ze kterých jsem tak nadšená, že přemýšlím, jak začít psát, abych nepřeskakovala slova a nechrlila na vás kupu superlativ. Mám totiž z hodinek takový ten pocit, kdy vás předbíhají myšlenky typu: „na těchto hodinkách je nejlepší styl… ne ne, počkejte, nejlepší je vlastně tvar..ne, počkejte- ještě lepší je tohle a tamhleto…“ a tak bych mohla pokračovat donekonečna.

Hodinky a s nimi eshop Lagiovanna.cz jsem objevila úplnou náhodou.

 La Giovanna je totiž poměrně nová, mladá česká značka (vlastnící svou ochrannou známku). Vzniku značky předcházel záměr zakladatelky značky paní Natálie Kreislové dovážet do republiky již stávající, vyrobené hodinky. Protože neobjevila to, co by si představovala – tedy hodinky, které budou vkusné, elegantní a ženské, a přitom za dostupnou cenu, založila vlastní značku. Jak já jsem ráda, že to udělala. Ty hodinky jsou přesně takové, jaké jsem dlouho hledala.

Většinou internetem brouzdám a hledám tipy na dárky pro své (i vaše) blízké. Tentokrát jsem hledala ale něco pro sebe.  Protože mám moc ráda hodinky, a nikdy jsem se vlastně nenaučila sledovat čas na mobilu a podobných zařízeních, jsou pro mne hodinky skvělý dárek a odměna. Miluji krásné a funkční hodinky, které kromě ukazování času mají u nás žen tak trochu i funkci módního doplňku. Hodinky jsou prostě moje srdcovka.

Moje srdce úplně zaplesalo, když jsem hodinky La Giovanna objevila. Elegantní minimalismus –  to je přesně to, co mám ráda.

Vybírala jsem dlouho, a dlouho zvažovala. Nakonec jsem si vybrala 3 modely, které se mi líbily, a mezi nimi jsem losovala – nedokázala jsem si vybrat, které bych chtěla víc, brala bych je nejradši všechny.

Vyhrál model Eleganza Gold On White.

Když mi hodinky přišly domů, dostala mne do kolen už nádherná krabička, ve které hodinky byly uložené. Upřímně přiznávám, že tak krásnou černozlatou krabičku (navoněnou jemným parfémem čisté vůně), uvnitř s LED osvícením, jsem ještě v ruce nikdy neměla. Už když jsem tu krabičku držela v ruce, měla jsem pocit jedinečnosti a výjimečnosti. Krabička je prostě krásná.

Pořádně se mi srdce rozbušilo až po otevření krabičky. Moje vybrané zlato – bílé krásky uložené na polštářku vypadaly tak úžasně, jak jsem si je představovala. Dokonale.

Otevřete totiž krabičku, a světýlko tak důmyslně osvítí ciferník, že okamžitě máte jistotu, že tahle krása je přesně to, co jste si vybrali, po čem jste toužili, co se vám líbí. Alespoň na mne to tak působí.

Pak jsem si vzala hodinky do ruky, a kochala jimi. Minimalistický styl mám ráda – jen velký bílý ciferník, který se krásně leskne, když hodinkami pootočíte a 3 zlaté ručičky, které svým tikotem a pohybem ukrajují čas.

 V horní části ciferníku umístěný jemný obrázek diamantu, ve spodní části datumovka. Nic víc. Nic, co by nějak rušilo ten jemný styl.

Pouzdro hodinek je ploché – působí jemně, elegantně a žensky.

Minerální sklo a bytelné pouzdro (i pásek) hodinek zaručují odolnost proti poškrábání. To je moc fajn, to mám u hodinek ráda – mohu je nosit kamkoliv, a nemusím hlídat, abych někde nezavadila. Jsou tedy vhodné i na každodenní nošení – já je nosím intenzivně od rána do večera už přes 2 týdny a sklíčko je pořád nádherně lesklé, bez jakéhokoliv škrábanečku.

Prostě - v jednoduchosti je krása. Taková dokonalá, jemná, estetická čistota.

Ciferník je dostatečně velký, abych viděla i bez brýlí na ručičky, a přitom velikostí na ruce neruší. Je velký tak akorát.

U velkých hodinek (tedy ciferníku) je fajn, že mají schopnost opticky zmenšit zápěstí. V kontrastu s velkými hodinkami zápěstí působí jemnější, a ruka drobnější. To máme my, ženy rády.

 Jak už jsem psala na začátku, musím se hodně ovládat, abych na vás nevysypala jen plnou stránku superlativ – nadšení k tomu tak trochu svádí.  Mám z hodinek velkou radost – už po vybalení z krabičky mne okouzlily, při každodenním nošení mne utvrdily v tom, že jsem udělala těmito hodinkami dobře. Skvěle vypadají a jdou přesně. Na ruce jsou i přes svůj minimalistický vzhled nepřehlédnutelné. Myslela jsem si, že ten pocit nadšení mne po čase přejde, ale ne. Mám ho pořád, kdykoliv otevřu krabičku a navléknu hodinky na ruku.

Chválí mi je každý, kdo je vidí (a já se dmu pýchou).

Klidně bych si troufla hodinky a pocit z nich vyjádřit jedním slovem – hodinky bych popsala, jako jedno velké Áááááách!

Hodinky se hodí ke každé příležitosti – do práce, i na slavnostní chvilky. Nosím je ke každému typu oblečení – vypadají skvěle k džínům, i k letním, nebo společenským šatům. Tyhle hodinky dokážou pozvednout vzhled každého outfitu, a kromě funkce měření času, se stávají i nádherným módním doplňkem.

Z hodinek mám ohromnou radost, a budu moc ráda, pokud v budoucnu bude moje zápěstí zdobit i model s černým ciferníkem. Tenhle styl mi opravdu moc vyhovuje, a asi u něj na dlouho ráda zůstanu. Tak trochu doufám, že časem se povede vymyslet a vyrobit i model hodinek La Giovanna v mojí milované modré barvě –pak bude mé štěstí dokonalé.

 

Tentokrát mám pocit, že jsem si nenašla já značku, ale že si značka La Giovanna našla mne. Úplnou náhodou na mne vykoukla na internetu a sedla mi tak, jak se málokdy povede.

Pokud si chcete o značce přečíst víc, klikněte zde: příběh značky La Giovanna

 

Pokud si chcete prohlédnout, nebo koupit stejné hodinky, jako mám já, klikněte zde: hodinky Eleganza Gold On White

Pokud si chcete prohlédnout celý sortiment eshopu, klikněte zde: eshop La Giovanna.cz

Zdravotní baleríny Leona Leons

Letošní léto nebylo nic moc. Mezi teplými dny bylo dost deštivých a chladných. Já jakmile začne léto, zouvám klasické boty a obouvám se do pantoflí. Miluji chození v pantoflích pro tu lehkost a pohodlí. Letos ale pantoflím léto nepřálo. Často jsem musela nosit boty uzavřené, aby mi nebylo zima, nebo aby mi neteklo do bot.

Léto je také doba dovolených. O dovolených jezdíme na výlety, poznáváme nová místa, prostě chodíme mnohem častěji, než mimo dovolenou. Já mám poznávání nových míst moc ráda, nachodím spoustu kilometrů, proto už si pořizuji takové boty, které mi na nohách nebudou vadit, netlačí a jsou pohodlné. Co si budeme nalhávat – s přibývajícím věkem už nohy bolí mnohem víc, než dřív. Mluvím teď tedy o botách na výlety do měst, nebo třeba na hrady a zámky (nikoliv o botách do hor nebo na túry).

Protože se mi mezi pantoflemi osvědčily zdravotní pantofle Leons, které skvěle vypadají a jsou na nohách neuvěřitelně pohodlné, zajásala jsem, když jsem zjistila, že na Leons.cz začali vyrábět a prodávat zdravotní baleríny.

Pokud jste byli doposud přesvědčeni, že zdravotní bota = hnusná bota, budete velmi překvapeni.

Tyhle nádherné zdravotní boty jsou na pohled krásné. Jsou elegantní, moderní a skvěle vypadají na noze. A když k tomu přičtete efekty bot zdravotních, vychází vám dokonalá bota.

Boty model Leona jsou ručně vyráběné, a je na nich znát, že výrobce se snažil o maximální pohodlí.

To jsem pocítila hned po prvním obutí. Do bot jsem vklouzla a cítila se velmi příjemně.

 Vnitřní stélka je s paměťovou pěnou, takže došlápnutí je velmi měkké. I podrážka je měkčená, a je protiskluzová – to jsem ocenila hlavně, když pršelo, a já vešla z chodníku na dlažbu – vůbec to neklouzalo.

Na patě je takový pěnový polštářek, za který jsem obzvláště vděčná. Já totiž došlapuju na paty, a dost i dupu, takže na konci dne mne bolí nohy, hlavně paty, a ta bolest je přenášena do zad. V Leons Leona botách došlapuji na měkký polštářek a je to opravdu hodně znát. Nohy mne bolí mnohem méně.  Paty jsou mnohem méně bolestivé, a bolest do zad mi vystřeluje jen minimálně, a to jen po hodně dlouhém chození.

Materiál bot je nubuková kůže – kozinka. V materiálech se moc nevyznám, takže o materiálu se moc rozepisovat nemůžu. Vím jen, že boty netlačí a nemačkají.

Vrchní část boty je pevná, ale přitom se krásně přizpůsobí noze. Někdy mi to připadá jako kouzlo.

 Já mám nohy citlivé. Hodně citlivé. Jakmile si v létě zvyknu na pohodlí pantoflí, přezutí do pevných bot obvykle odnesu spoustou otlaků a puchýřů a to i z „rozšlapaných“ bot. V botách Leona Leons ten pocit nemám. Jen chviličku po obutí vnímám, že mám na noze pevnou botu, a pak už pohodička. Boty se noze přizpůsobí za krátkou dobu. Měla jsem po prvním obutí připravenu sadu náplastí na puchýře, jak jsem zvyklá. Potřebovala jsem jen jednu- a to ještě jen pro jistotu, protože jsem si na kole odřela nohu pod kotníkem, a nechtěla jsem si případně zamazat botu. Prostě pohodička.

Jsem strašně ráda, že zdravotní boty mohou vypadat už jako normální, módní obuv.

Já jsem si vybrala baleríny modré barvy. Kdo mne zná, ví, že modrá je moje barva. Varianty barev na eshopu jsou ještě béžová a červená.

Jedno upozornění ještě mám – pokud si budete tyhle super boty objednávat, dávejte si pozor na číslování – kupujte si boty o číslo menší, než jste zvyklé! Boty mají trochu jiné číslování!

Pokud bych měla tuhle recenzi na boty shrnout, tak by mi stačilo pár slov jako: Paráda, pohodlí, super.

Prostě tentokrát nebudu vůbec šetřit superlativy. Bota se mi strašně moc líbí vzhledem, a k oblečení vypadá opravdu báječně. Nosím ji k sukni, džínovým šatům, i ke kalhotám. Vždycky boty vypadají velmi skvěle.

Investice do kvalitních bot se v tomto případě opravdu vyplatí. Kvalitní bota vám vydrží déle než jednu sezónu. Materiál je nubuková kůže – kozinka, a na nohách je příjemná. Nohy jsou bez odřenin a otlaků, bota se noze přizpůsobila a přitom drží tvar.

Největší radost vám ale udělá podrážka a stélka. Jsou měkčené. Došlap mě už nebolí. Rozdíl jsem cítila každý večer po vyzutí. Už jsem nemusela mít namočené nohy ve studené vodě, a přestaly mne bolet paty.

Efekt měkčeného došlapu se projevil i tím, že mne přestaly bolet záda. I já, která dupu, a přenáším váhu těla na paty, mám najednou mnohem lepší pocit. Jsem i po delším chození bez bolesti v kříži, za to jsem těmto botám velmi vděčná.

Na stránkách Leons.cz si boty vybírám moc ráda. Líbí se mi. Už mám doma několik párů – hlavně pantoflí.

 Model Leona Leons je první uzavřená bota, kterou na stránkách mají. Doufám, že nebude poslední, protože jsem tak spokojená, že doufám i v další modely. Na nohách stojíme a chodíme celý den, je proto důležité se o ně starat. Třeba právě i volbou kvalitní obuvi.

Pokud vám boty nesedí, můžete je do 14 dnů vrátit.

Já mám se stránkou a eshopem Leons skvělé zkušenosti. Dokonce když mi k loňským vánocům chtěl syn koupit uzavřené pantofle, a nebyl si jistý, jak má vybrat velikost, napsal si na chat stránky a paní měla velkou trpělivost a poradila mu. Poradila mu dobře – pantofle mi padnou jako ulité.

Myslela jsem si, když jsem nosila (a nosím) pantofle Ortho Leons, které jsou úžasné pro všechny, kteří trpí na haluxy (vbočené palce), že lepší boty už asi nikdy nenajdu.

Spletla jsem se. Leons Leona jsou nádherné a pohodlné. Ráda je budu doporučovat všem svým známým.   

A teď si půjdu prohlédnout novinky v pantoflích – blíží se totiž opět vánoce…

Pokud si boty chcete prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Leons Leona modré

Pro prohlédnutí varianty béžové klikněte zde: Leons Leona pudrová

Pro prohlédnutí varianty červené klikněte zde: Leons Leona červená

Celý sortiment eshopu si prohlédněte zde: eshop Leons.cz

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

Jana v pohodě jajda69@centrum.cz